Information:

These games are regulated in Curacao, you are leaving Malta jurisdiction!

Kλείσιμο

(0)

Ποδόσφαιρο - Ολλανδία

Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Νικητής
  Άγιαξ 1,60
  Αϊντχόφεν 2,05
  Ουτρέχτη 31,0
  Φέγενορντ 32,0
  Άλκμααρ 39,0
  Φίτεσε 47,0
  Γκρόνινγκεν 155
  Βίλεμ 165
  Τβέντε 230
  Χέρακλες 290
  Χέρενφεν 330
  Τσβόλε 350
  Σπάρτα Ρόττερνταμ 470
  Φένλο 520
  Ντεν Χάαγκ 550
  Έμεν 760
  Βάαλβαϊκ 780
  Φορτούνα Σιτάρντ 840
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Να τερματίσει τελευταίος
  Βάαλβαϊκ 3,15
  Φορτούνα Σιτάρντ 4,10
  Έμεν 7,25
  Σπάρτα Ρόττερνταμ 8,75
  Τσβόλε 13,2
  Φένλο 13,2
  Ντεν Χάαγκ 16,5
  Τβέντε 16,5
  Χέρακλες 16,5
  Γκρόνινγκεν 32,0
  Χέρενφεν 32,0
  Βίλεμ 32,0
  Ουτρέχτη 390
  Φίτεσε 390
  Άγιαξ 1.000
  Άλκμααρ 1.000
  Φέγενορντ 1.000
  Αϊντχόφεν 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Kαλύτερη νεοφώτιστη ομάδα (Κανονική διάρκεια)
  Τβέντε 1,30
  Σπάρτα Ρόττερνταμ 2,50
  Βάαλβαϊκ 13,5
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Άγιαξ ή Αϊντχόφεν
  Άγιαξ 1,45
  Αϊντχόφεν 1,80
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Φέγιενορντ ή Αλκμάαρ
  Άλκμααρ 1,60
  Φέγενορντ 1,60
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Ουτρέχτη ή Φίτεσε
  Ουτρέχτη 1,45
  Φίτεσε 1,75
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Χέρακλες ή Γκρόνιγκεν
  Γκρόνινγκεν 1,40
  Χέρακλες 1,85
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Φένλο ή Τβέντε
  Τβέντε 1,40
  Φένλο 1,85
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Έμμεν ή Σιτάρντ
  Έμεν 1,55
  Φορτούνα Σιτάρντ 1,65
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - 1ος σκόρερ (κανονική διάρκεια)
  Τάντιτς, Ντούσαν 2,60
  MALEN, DONYELL 5,25
  PAVLIDIS, VANGELIS 10,5
  Μπεργκχουίς, Στέβεν 15,0
  BERGWIJN, STEVEN 15,0
  IDRISSI, OUSSAMA 15,0
  BOADU, MYRON 16,0
  DALMAU, ADRIAN 21,0
  Ματάβζ, Τιμ 21,0
  ODGAARD, JENS 21,0
  PROMES, QUINCY 21,0
  Γιόργκενσεν, Νικολάι 32,0
  Ντεσσέρς, Σιριέλ 43,0
  BUITINK, THOMAS 54,0
  Σέρνι, Βακλάβ 54,0
  Σιερχούις, Κατζ 54,0
  THY, LENNART 54,0
Νικητής Διοργάνωσης - 2η Κατηγορία - Νικητής
  Ντε Γκράαφσαπ 3,70
  Μπρέντα 4,00
  Εξέλσιορ 4,00
  Γιόνγκ Άγιαξ Άμστερνταμ 10,7
  Φόλενταμ 16,2
  Γιόνγκ Αϊντχόβεν 16,2
  Καμπούρ 16,2
  Γκόου Αχέντ Ιγκλς 18,2
  Ναϊμέγκεν 18,2
  Ρόντα 37,0
  Aλμίρε Σίτι 44,0
  Ντεν Μπος 110
  Μάαστριχτ 110
  Ος 110
  ΦΚ Αϊντχόφεν 330
  Γιόνγκ Αζ Αλκμάρ 430
  Τέλσταρ 430
  Ντόρντρεχτ 650
  Χέλμοντ Σπορ 810
  Γιόνγκ Ουτρέχτ 810
Νικητής Διοργάνωσης - 2η Κατηγορία - Να τερματίσει τελευταίος
  Γιόνγκ Ουτρέχτ 3,50
  Χέλμοντ Σπορ 3,85
  Ντόρντρεχτ 4,15
  Γιόνγκ Αζ Αλκμάρ 8,00
  Ντεν Μπος 11,0
  Τέλσταρ 13,7
  ΦΚ Αϊντχόφεν 16,7
  Ος 21,0
  Μάαστριχτ 44,0
  Aλμίρε Σίτι 145
  Γκόου Αχέντ Ιγκλς 145
  Ρόντα 145
  Φόλενταμ 290
  Γιόνγκ Άγιαξ Άμστερνταμ 290
  Γιόνγκ Αϊντχόβεν 290
  Ναϊμέγκεν 290
  Καμπούρ 290
  Ντε Γκράαφσαπ 710
  Μπρέντα 710
  Εξέλσιορ 710
Νικητής Διοργάνωσης - 2η Κατηγορία - 1ος σκόρερ (Κανονική διάρκεια)
  SEUNTJENS, RALF 7,50
  MUHREN, ROBERT 9,00
  ZWARTS, JOEL 9,75
  Πίρου, Τζόελ 12,7
  TRAORE, LASSINA FRANCK 12,7
  Μπρέικεν, Σβεν 14,2
  Ντανίλο, Περέιρα Ντα Σίλβα 14,2
  STOKKERS, FINN 17,0
  VAN DEN HURK, ANTHONY 17,0
  Οκιτά, Τζόναθαν 21,0
  PETERS, CAS 21,0
  RABILLARD, ANTOINE 21,0
  OMARSSON, ELIAS MAR 24,0
  Βενέμα, Νικ 24,0
  Βερχέιντ, Τόμας 24,0
  VAN MIEGHEM, DARYL 27,0
  EL JEBLI, YOUSSEF 33,0
  FILIPOVIC, ANDRIJA 38,0
  Στρου, Ένζο 49,0
  HAMDAOUI, MOHAMED 60,0
  KAARS, MARTIJN 60,0
  Βαν Ντε Σάντε, Τζορτ 60,0
  Σχρόιτζεν, Τζοερί 74,0
  SLEEGERS, JOEY 74,0
  Βαν Ντε Βέννε, Ρίτσαρντ 74,0
  VAN MOORSEL, PACO 74,0
  Βόσσεμπελτ, Νιέκ 110
Νικητής Διοργάνωσης - 2η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Ντε Γκράφσαπ ή Εξέλσιορ
  Ντε Γκράαφσαπ 1,55
  Εξέλσιορ 1,65
Νικητής Διοργάνωσης - 2η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Ντε Γκράφσαπ ή Μπρέντα
  Ντε Γκράαφσαπ 1,55
  Μπρέντα 1,65
Νικητής Διοργάνωσης - 2η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Εξέλσιορ ή Μπρέντα
  Μπρέντα 1,60
  Εξέλσιορ 1,60
Νικητής Διοργάνωσης - 2η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Ναϊμέγκεν ή Γκο Αχέντ
  Γκόου Αχέντ Ιγκλς 1,60
  Ναϊμέγκεν 1,60
Νικητής Διοργάνωσης - 2η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση (κανονική διάρκεια) - Γκο Αχέντ ή Ρόντα
  Γκόου Αχέντ Ιγκλς 1,40
  Ρόντα 1,85