cashout
Kλείσιμο

(0)

Διεθνή / Euroleague
Αποτέλεσμα Αγώνα 1ο Hμίχρονο Over/Under
Ώρα Aγώνας 1 X 2 Γηπεδούχος ισοπαλία Away Γκολ + - +ΠΑΡ
Bayern Munich : Real Madrid 2,35 1,55 2,20 17,5 1,65 156,5 1,90 1,80 +84
Bc Olympiakos Pirae. : Asvel Lyon Villeurb. 1,26 3,50 1,45 18,5 2,70 156,5 1,85 1,85 +84
Valencia Basket : Kk Crvena Zvezda 1,25 3,60 1,40 19,0 2,90 155,5 1,85 1,85 +84
Διεθνή / United League
Αποτέλεσμα Αγώνα 1ο Hμίχρονο Over/Under
Ώρα Aγώνας 1 X 2 Γηπεδούχος ισοπαλία Away Γκολ + - +ΠΑΡ
Bc Nizhny Novgorod : Bc Lokomotiv Kuban . 2,25 1,55 2,16 17,7 1,66 169,5 1,85 1,80 +80
Enisey Krasnoyarsk : Parma Permsky Kray 1,90 1,70 2,10 17,6 1,70 163,5 1,85 1,80 +80
Bc Tsmoki Minsk : Basket Zielona Gora 2,40 1,45 2,34 17,9 1,57 163,5 1,80 1,85 +80
Bc Khimki Moscow : Bc Uniks Kazan 1,60 2,10 1,73 17,7 2,07 168,5 1,85 1,80 +80
Διεθνή / Liga ABA
Αποτέλεσμα Αγώνα 1ο Hμίχρονο Over/Under
Ώρα Aγώνας 1 X 2 Γηπεδούχος ισοπαλία Away Γκολ + - +ΠΑΡ
Fmp : Kk Split 1,35 2,70 1,50 18,3 2,50 165,5 1,85 1,85 +80
Kk Buducnost Voli : Kk Partizan Nis Bel. 1,55 2,15 1,68 17,3 2,14 150,5 1,85 1,80 +80
Kk Cibona : Kk Mornar Bar 3,05 1,30 2,70 18,6 1,44 164,5 1,80 1,85 +80
Διεθνή / Liga ABA
Νικητής Διοργάνωσης - Liga ABA - Winner
KK Crvena Zvezda Mts 1,82
KK Buducnost Voli 4,60
Partizan Beograd Nis 6,15
KK Cedevita Olimpija 11,1
BC Mega Basket 15,8
KK Mornar Bar 20,4
Igokea Aleksandrovac 29,5
FMP 55,0
KK Borac Cacak 63,0
KK Cibona 63,0
KK Krka 63,0
KK Split 79,0
KK Zadar 88,0
KK Primorska 130
Διεθνή / Eurocup, Group D
Νικητής Διοργάνωσης - Eurocup - Winner
Virtus Bologna 2,75
CB Malaga 6,90
BC Lokomotiv Kuban Krasnodar 7,85
Club Joventut Badalona 9,65
BC Uniks Kazan 9,90
AS Monaco 19,2
Metropolitans 92 19,2
Partizan Beograd Nis 19,2
CB Gran Canaria 23,2
KK Buducnost Voli 27,6
KK Mornar Bar 30,0
Aquila Basket Trento 33,0
BC Andorra 33,0
JL Bourg Basket 34,0
KK Cedevita Olimpija 34,0
Nanterre 92 51,0
Διεθνή / United League
Νικητής Διοργάνωσης - VTB United League - Winner
CSKA Moscow 1,11
BC Khimki Moscow 10,0
BC Zenit Saint Petersburg 11,5
BC Lokomotiv Kuban Krasnodar 15,3
BC Uniks Kazan 33,0
BC Nizhny Novgorod 65,0
Avtodor Saratov 73,0
Parma Permsky Kray 97,0
BC Astana 100
Basket Zielona Gora 100
BC Kalev 180
BC Tsmoki Minsk 180
Enisey Krasnoyarsk 200