Information:

These games are regulated in Curacao, you are leaving Malta jurisdiction!

Aποτελέσματα

Φίλτρα

19 Απριλίου 2019
Ντιζόν 2 6
  • HΜ: 1:0
  • TΕΛ: 3:2
Ρεν 3 6
  • Λυών 7
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:1
    Ανζέ 2 7
  • Χέρακλες 9
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Χέρενφεν 9
  • Έιρ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:3
    Ρος Κάουντι 2
  • Αζαξιό 1 9
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Μετς 1 1
  • Χάβρη 2 10
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Παρί 1 1 1
  • Οσέρ 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σοσό 2 8
  • Μπρεστ 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Ορλεάν 3
  • Σατορού 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Νιόρ 1
  • Κλερμόν 3 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Αζαξιό 2 3
  • Βαλενσιέν 6
    • HΜ: 3:2
    • TΕΛ: 5:6
    Μπεζιέ 4 2
  • Λοριάν 3 4
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Τρουά 2 5
  • Ερυθρός Αστέρας 6
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Νανσί 2 5
  • Λουγκάνο 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Ζυρίχη 1
  • Σιόν 4 7
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:3
    Βασιλεία 1 8
  • Σλάβεν 6
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Ντιναμό Ζάγκρεμπ 3
  • Ίστρα 1961 4 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Όσιγιεκ 1 4
  • Μπέρμιγχαμ 3 9
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 2:2
    Ντέρμπι 3 4
  • Μπόλτον 2 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Άστον Βίλα 1 16
  • Μπρίστολ Σίτι 9
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Ρέντινγκ 6
  • Λιντς 3 15
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Γουίγκαν 1 3 2
  • Μίντλεσμπρο 1 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Στόουκ 1 10
  • Μίλγουολ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Μπρέντφορντ 1 3
  • Νόργουιτς 1 13
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:2
    Σέφιλντ Γουέν. 2 2
  • Πρέστον
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:0
    Ίπσουιτς 1
  • ΚΠΡ 3 8
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Μπλάκμπερν 3 4
  • Σέφιλντ Γιουν. 3 9
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Νότιγχαμ 1 2 2
  • Σουόνσι 6
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 4:3
    Ρόδεραμ 1 9
  • Γουέστ Μπρομ 5
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:2
    Χαλ 9
  • Γουίμπλεντον 1 10
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Μπρίστολ Ρόβερς 2 5
  • Μπάρνσλεϊ 6
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Σριούσμπερι 2 9
  • Μπέρτον 1 6
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Πόρτσμουθ 2 4
  • Κόβεντρι 2 6
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Μπράντφορντ 2 6
  • Φλίτγουντ Τάουν 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Πιτέρμπορο 1
  • Τζίλιγχαμ 1 7
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 3:1
    Πλίμουθ 2 3
  • Όξφορντ 1 3 2
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:1
    Τσάρλτον 1 2 14
  • Ρότσντεϊλ 1 6
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Γουίκομ 9
  • Σκάνθορπ 7
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Μπλάκπουλ 7
  • Σάντερλαντ 1
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ντονκάστερ 1
  • Γουόλσολ 2 5
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Σάουθεντ 5 8
  • Κέμπριτζ 9
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Σουίντον 1 7
  • Καρλάιλ 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Λίνκολν 3
  • Τσέλτεναμ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Όλνταμ
  • Κόλτσεστερ 2 6
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Γκρίμσμπι 4 2
  • Κρου
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Γέοβιλ 1 1
  • Έξετερ 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:3
    Κρόουλι 4
  • Μάνσφιλντ 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 4:0
    Μόρκαμ 3
  • Νιούπορτ Κάουντι 3
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 3:1
    Μπέρι 2
  • Νορθάμπτον 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:1
    Μάκλσφιλντ 1
  • Νοτς Κάουντι 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Μίλτον Κέινς Ντονς
  • Πορτ Βέιλ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:4
    Στίβενεϊτζ 4
  • Τρανμίρ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Φόρεστ Γκριν
  • Τσέλιε 2 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Κιντρίσεβο 3 3
  • Ολίμπια Λουμπλιάνας 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Γκόριτσα 2
  • Λόντζ 6 5
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Σαντένζα Νόβι Σασζ 2 4
  • Λιντζ 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Κάπφενμπεργκ 3
  • Λίεφερινγκ 1 9
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 5:1
    Πάσινγκ 1 3
  • Λαφνίτζ 3 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:3
    Αούστρια Λουστενάου 2 2
  • Γιουνγκ Βιολέτς Αυστρία . 3 2
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:3
    Ριντ 1 2 4
  • Χαρν 4 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Γκλας Άμστεντεν 4 6
  • Φλορινσντόρφερ 3 9
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:2
    Βάκερ Ίνσμπουργκ 2 3
  • Κίμκι 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:0
    Κρασνοντάρ 2 2
  • Σετούμπαλ 2 6
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Πορτιμονένσε 4 5
  • Νασιονάλ Μαδέιρα 2 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Σπόρτινγκ Λισ. 3 9
  • Τοντέλα 1 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μποαβίστα 3 7
  • Γκιμαράες 7
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Άβες 3
  • Βαρζίμ 5 6
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μπράγκα Β' 3 3
  • Κόβα Πιεράντε 2 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Λεϊσόες 2 1
  • Κοβίλια 6
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Πόρτο Β' 1 2 1
  • Εστορίλ 2
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 3:1
    Ολιβεϊρένσε 2
  • Φαρένσε 4 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Πεναφιέλ 4 2
  • Λίχτενμπεργκ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μαλχόβερ 90 3
  • Ανζί Μαχατσκαλά 2 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Γκρόζνι 1 7
  • Κασίμπασα 2 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Μπούρσασπορ 1 4
  • ASK-BSC Μπρουκ/Λέιθα 1 7
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:3
    Λίνιεν 2 6
  • Μάττερσμπουργκ (Ερ.) 4 6
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Πόλτεν 2 5 2
  • Μάουρβερκ 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Πάρντορφ 2 2
  • Βιεννέρ Σπορκλάμπ 5 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Ασκ Εμπρεϊχσντορφ 4 4
  • Τραισκίρχεν 1 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 4:2
    Πλούσιτυ Πάσινγκ 2 3
  • Αγ. Γιόχαν
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Κουφστάιν
  • Ρέιντορφ Αλτάτς 1 4
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 5:3
    Ουοέργκλ 1
  • Σεειρκίχεν
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Ρισχενάου
  • Γκρόντιγκ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Μπισχοφσχόφεν 2 6
  • Ντεουτσχλάσμπεργκερ
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    Κάλσντορφ 3
  • Αλλερχέιλινγκεν 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Γκάρτεν 2
  • Τους Μπαντ Γκλέιτσενμπερ. 1 6
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:2
    Ομπεργουίνκλερ Λεντόρφ 3 4
  • Στουρμ Γκρατς (Ερ.) 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Σπάρκας Γκλέισντορφ 2
  • Λιέμπχερ 2 10
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:0
    Έιντραχ Γουέλς 2 4
  • Αδελαίδα Γ.
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μέλμπουρν Βίκτορι 2
  • Λοκομοτίβα Κόζιτσε 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Κομάρνο 1
  • Άκουασιτι Ποπράντ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:2
    Σαμορίν
  • Σκαλίτσα
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ίντερ Μπρατισλάβας
  • Ντούκλα Μπάνκσα Μπίστρικ. 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 4:1
    Σλαβόι 1 2
  • Φίλντε 2 5
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μπαρνέτ 1 3
  • Μπόρεχαμ Γουντ 1 5
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:3
    Σάλφορντ Σίτι 1 2
  • Μπρόμλεϊ 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Σολιχάλ Μουρς 2
  • Ντάγκεναμ & Ρεντ 11
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ίστλι 1 4
  • Ντόβερ Αθλέτικ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Όλντερσοτ 1 8
  • Γκέιτσχεντ 1 6
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Τσέστερφιλντ 2 7
  • Χάρτλπουλ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Χαλιφάξ Τάουν
  • Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 3:3
    Έμπσφλιτ Γιουν.
  • Λέιτον Όριεντ 2 12
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Χάρογκειτ 3 4
  • Μεϊντενχέντ Γιουν. 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Μπάροου 2
  • Μέιντστοουν Γιουνάιτιντ 8
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Μπρέιντρι Τάουν 1 3
  • Ρέξαμ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σάτον Γιουν.
  • Τσιπένχαμ Τάουν
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Τορκί
  • Χουνγκερφορντ Τάουν
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Μπαθ Σίτι
  • Σεντ Άλμπανς 1 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Ιστ Θάροκ Γιουν. 2
  • Γουέλϊνγκ Γ. 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Τσέλμσφροντ Σίτι 1 2
  • Γουόκινγκ 4
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:2
    Κονκόρντ Ρέιντζερς 1
  • Άσχτον Γιουνάιτιντ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:3
    Τσέστερ 1
  • Μπλιθ Σπάρτανς
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Γκισέλι
  • Μπράκλι
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Μπόστον Γιουνάιτιντ
  • Κέρσον
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:3
    Σάουθπορτ 2
  • Ντάρλινγκτον
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μπράντφορτν
  • Κιντερμίστερ Χάρριερς 1
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:2
    Λέμινγκτον 2
  • Γιορκ Σίτι
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:3
    Σπενιμουρ Τάουν
  • Κονκαρνέου
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:3
    Τσάμπλι Οϊσέ
  • Εντέντε 1 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Ντούνκερουε 1 1
  • Μαριγκνάνε
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Αβράνσχες
  • Λιόν-Ντασέρε 4 5
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:2
    Παού 3 1
  • Τζενέ Αρκ Ντράνσι 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Τουρς 2
  • Μπουλόνιε
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Κουεβιλάισε-Ρουέν Μετροπ.
  • Μποργκ Περόννας
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Ρόντεζ Αβέριον
  • Στέιντ Λαβαλόις
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Βιλλεφτανσέ-Μπεατζολάις
  • Ρόντα
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Ος
  • Aλμίρε Σίτι
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Τέλσταρ 1
  • Γιόνγκ Αζ Αλκμάρ 1 8
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:3
    Μάαστριχτ 1 3
  • Ντεν Μπος 2 10
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:2
    Γιόνγκ Ουτρέχτ 1 5
  • Γκόου Αχέντ Ιγκλς 3 4
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:1
    Γιόνγκ Αϊντχόβεν 2 4
  • ΦΚ Αϊντχόφεν 2 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:2
    Καμπούρ 5
  • Βάαλβαϊκ 6
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 4:4
    Ντόρντρεχτ 3
  • Φόλενταμ 5 4
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 2:3
    Ναϊμέγκεν 1 6
  • Σπάρτα Ρόττερνταμ 1
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:1
    Χέλμοντ Σπορ
  • Ελαζίγκσπορ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Οσμάνλισπορ FK 4
  • Αλ Καντισίγια 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    AL BATIN FC 4
  • Αλ Ραέντ 1
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 5:1
    OHUD MEDINA 2
  • Αλ Αχλί (ΣΑ) 3 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:2
    Αλ Βέντα 2 4
  • Ρωσία
    • TΕΛ: 1:0
    Πσκοβ-747
  • Τεκστιλσχίκ-Τελεκόμ Ιβαν. 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Τορπέντο Βλαντιμίρ 2
  • Ζόργια Λούγκανσκ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Σαχτάρ Ντόνετσκ
  • Άρσεναλ Κίεβ
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 3:3
    Ολεκσάντρια
  • Ντιναμό Κίεβ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Βόρσκλα Πόλταβα
  • Λβιβ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 3:1
    Τσερνομόρεστ Οντέσσα
  • Ντέσνα Τσερνίχιβ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:6
    Μέταλουρχ Ζαπορίζχγια
  • Καρπάτι Λβιλ
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 2:4
    Μαριούπολ
  • Αλαβές 3 5
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:2
    Βαγιαδολίδ 5 7
  • Αλκορκόν 4
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:4
    Μάλαγα 1
  • Ελάζιγκσπορ Κ-21
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Οσμάνλισπορ
  • Κασίμπασα 2 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Μπούρσασπορ 2 5
  • Τσάβες 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Βιλαβερντένσε
  • Ανγκρένσε 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Πινχαλνόβενσε 2
  • Κάσα Πια 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 4:0
    Ρεντοντένσε 2
  • Σπόρτινγκ Χιχόν Β' 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Ρεάλ Γιουνιόν 2
  • Μπανταλόνα 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Κονκουένσε 3
  • Τερουέλ 6
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    Βιγιαρεάλ Β' 3
  • Καρσχάλτον
    • TΕΛ: 2:0
    Μπούργκες
  • Γουόρθινγκ
    • TΕΛ: 1:1
    Τόνμπριτζ Άντζελς
  • Γκέινσμπόρο Τρίνιτυ
    • TΕΛ: 0:0
    Χέντνεσφορντ Τάουν
  • Στούρμπριτζ
    • TΕΛ: 3:3
    Άλβετσερτς
  • Γκαμπάλα 3 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Ζίρα 3 7
  • Σαμπάχ 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Νέφτσι Μπακού 4
  • Μπιτζέλο Μπρντο
    • TΕΛ: 0:3
    Ράντνικ Σεσβέτ
  • Σαντ 1 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Πρατ 3
  • Έλτσε Β' 2
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:4
    Βιλαμαρξάντ 2
  • Βιλλαρεάλ 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Αλζίρα 3
  • Τόρε Λεβάντε 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Πεϊπόρτα 3
  • SILLA CF 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Κρεβιλλέντε Ντεπορτίβο 5
  • Καραμπανχέλ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Χετάφε Β' 2
  • Ελ Κοτίλλο
    • TΕΛ: 0:0
    Λας Πάλμας
  • Λανζαρότε
    • TΕΛ: 0:1
    ATLETICO UNION GUIMAR
  • Αλμπασέτε Μπαλόμπιε
    • TΕΛ: 1:1
    Αζουκουέκα
  • Τρελισάκ
    • TΕΛ: 0:1
    Γκουινγκάμπ
  • Μαμέρ 32
    • TΕΛ: 1:1
    Ατέρτ Μπίσεν
  • Ζενέσε Ζουνγκλίνστερ
    • TΕΛ: 1:0
    Εσχ
  • Ζεουνέσε Κανάχ
    • TΕΛ: 1:1
    Ουνιόν Μερτέρτ
  • Ερπελντάνγκε 72
    • TΕΛ: 0:5
    Χεσπεράνγκε
  • Μούλενμπαχ
    • TΕΛ: 1:1
    Ροντάνγκε
  • Καερζένγκ
    • TΕΛ: 1:1
    Κοεπσχέν Βορμελντάνγκε
  • Σαντβέιλερ
    • TΕΛ: 0:2
    Βιλτζ
  • Φεροκάριλ Μίντλαντ 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Ντεπορτίβο Λαφερέρε 4
  • Μουτουάλ Λεάνδρο Νισεφόρ. 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ντοκ Σαντ 4
  • Μπεραζατέγκ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    CS BARRACAS
  • Ρουζεμπέροκ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Ποπράντ 2
  • ΠΑΟΚ 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Λεβαδειακός 2
  • Λαμία 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Ολυμπιακός 3
  • Ντούκλα Πράχα
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 2:6
    Σπάρτα Πράγας
  • Σλοβάτσκο
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Λοκομοτίβα Μπρνο Χόρνι Χ.
  • Χράντεκ Κράλοβε
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Σλόβαν Λίμπερετς
  • Σλάβια Πράγας
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 6:1
    Βικτόρια Πλζεν
  • Σαμπτόρια Τζένοα 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Φιορεντίνα 5
  • Νάπολι 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Ίντερ Μιλάνο 1
  • Ρόμα 1
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 5:0
    Τορίνο 3
  • RUKH VINNYKY
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Μικολάιβ
  • Χάτα
    • TΕΛ: 4:0
    Μασάφ
  • Αλ Ταγουόν
    • TΕΛ: 1:3
    Αλ Θαίντ
  • Αλ Αράμπι 3
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 1:3
    DIBBA AL-HISN SC 2
  • Αλ Ορουμπά
    • TΕΛ: 1:1
    Αλ Χαμρίγια
  • Μασφούτ Σπορτς Κλαμπ
    • TΕΛ: 2:3
    Αλ-Κχαλίτζ Χορ Φακκάν
  • Βισκόβ 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    Ούνεξ Ουνίκοφ 3
  • Βικτόρια Οτροκοβάις 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Χλούτσιν 3
  • Όντρα Πετρκόβις 2
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:2
    Ντόλνι Μπενέσοφ 1
  • Χοντόνιν
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ
  • Λίσεν 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Βέλκε Μεζίρισι
  • Χούλιν 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:1
    Βρσχόβινα 2
  • Βαλάσκε Μεζίρισι 1
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:3
    Ριμάροφ
  • Ουχέρσκι Μπροντ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Φρίντεν Μίστεκ
  • Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια 1 10
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Ατλέτικο Ραφαέλα 6 5
  • Τσακαρίτα 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Σέντραλ Κόρδοβα 2 3
  • Άτζμαν 9
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Αλ Ιττιχάντ Κάλμπα 3 2
  • Αλ-Νασρ Ντουμπάι 8
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:1
    Έμιρατς Κλαμπ 2 2
  • AL JAZIRA (UAE) 2 11
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:2
    Ντίφα Αλ Φουζάιραχ 1 4
  • Έρεμπρο 2 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Άικ 1 9
  • Νόρκεπινγκ 2 5
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 4:3
    Φάλκενμπεργκ 2 6
  • Έστερσουντ 1 7
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Έλφσμποργκ 2 5
  • Βερακρούζ 3 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Μοντερέι 2 6
  • Χόλος Τιχουάνα 2 7
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Λόμπος 1 2
  • Κρούζ Αζούλ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Ταϊμπερόνες Ρότζος Ντε Β.
  • Κλαμπ Νεσάξα
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    Άτλας
  • Μοντερέι
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 3:2
    Κλαμπ Σάντος Λαγκούνα
  • Τιτζουανά
    • TΕΛ: 2:0
    Λόμπος
  • Γκάις 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:3
    Μπράγκε 1
  • Κάρλσταντ Γιουν.
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Σολλεντούντα Γιουν.
  • Λίνκοπινγκ Σίτι
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 4:1
    Φόργουορντ
  • Σαντιβίκενς
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:1
    Ρούνινγκε
  • Ουτσίκτενς 3
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 3:2
    Λαντς 1
  • Τουράμπ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Τρολχάταν
  • Τριστάν Σουάρεζ 5
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Ζούστο Ζόσε Ντε Ουρκούιζ.
  • Ακασούσο 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Φένιξ 1
  • Ολμέντο 8 7
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Κουενκά 6 2
  • Πορτοβιέτζο
    • TΕΛ: 1:1
    Γκουαλασέο
  • Σινσινάτι 1 13
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Σολτ Λέικ 2 1
  • Τορόντο 1 3
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 4:3
    Μιννεσότα Γιουν. 1 2 4
  • Λος Άντζελες 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Χιούστον 3 5
  • Καζκάν Χουραγκάν Μοράγκ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:2
    Λεγκίνοβια
  • 1926 Λόμζα
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:3
    Βικτόρια Σουλετζόουκ
  • Σοκόλ Οστρόντα 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Μαζοβιέσκι 2
  • Μπρόν Ράντομ 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:2
    Ρουχ Βισόκι Μαζοβίεσκιε 2
  • Γκβάρντια Κοσζάλιν 2
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 3:2
    Καλίσζ
  • Κακαμέγκα Χομεμπόιζ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Γκορ Μαχία 2
  • Νιούταουν
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 2:3
    Μπάλα Τάουν
  • Τερενγκάου
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Φέλντα
  • Πενάνγκ
    • TΕΛ: 0:2
    Τζοχόρ Νταρούλ
  • Βάιπερς 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Ουγκάντα Ρεβενιού Αυθόρι.
  • Μπράιτ Σταρς
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Ουγκάντα Πολίς 1
  • Λάχτι 1 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Ίντερ Τουρκού 2 3
  • Μπίριραμ Γιουν. 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Τρατ 5
  • Ουνεβερσιτάδ Ντε Κονσεπτ. 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ικίκε 2
  • Ο' Χίγκινς 4 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Κομπρεσάλ 1 1
  • Σισάκετ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:1
    Ραϊόνγκ 1
  • Ρεάλ Γκαρκιλάσο 3 6
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Σπόρτινγκ Κριστάλ 5 3
  • Σανγκσάντ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Σαΐφ
  • Ραχμανγκόνζ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Μοχαμένταν Σπόρτινγκ Κλα. 2
  • Μποέμιαν 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Γιου Σι Ντι 4
  • Ντέρι 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Σάμροκ Ρόβερς 3
  • Νταντάλκ 1 10
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Φιν Χαρπς 5 1
  • Σεντ Πάτρικς 3 5
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:1
    Σλίγκο Ρόβερς 2
  • WATERFORD FC 2 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Κορκ Σίτι 2 4
  • Άθλοουν Τάουν 1 11
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:4
    ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ 2
  • Μπρέι
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:1
    Ντροχέντα
  • Σελμπουρνέ 6
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Λίμερικ 1
  • Γουέξφορντ
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    ΚΑΜΠΙΝΤΕΛΙ ΠΣ
  • Βρέμερ 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Όμπερνλατ 2
  • 20 Απριλίου 2019
    Νταεζού 4
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 3:0
    Ποχάνγκ 1 2 3
  • Ασάν Μουνγκούγουα 1 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Ανίανγκ 1 5
  • 19 Απριλίου 2019
    Αμέρικα 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Αλμπινέγκρος Ντε Οριζάμπ.
  • Τέκος
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    Λόρος
  • Απία Λιχάρντ
    • TΕΛ: 1:1
    Μπλακτάουν Σίτι
  • Ολίμπικ Σαρκς
    • TΕΛ: 2:2
    Μάνλι Γ.
  • Τάμπι
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 5:3
    Ένκεπινγκ 2
  • Καρλμπέγκς 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 5:1
    Σκίλτζεμπο 2
  • KUNGSANGENS IF 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:2
    Χαντικσβάλς Φορενάντε 2
  • Κβαρνσβέντενς
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 2:4
    Στοκσούντ
  • Γκρεμπεστάντς
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 3:1
    Ουντεβάλα
  • Στένουνγκσουντς
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Ααμάλ
  • Βανερσμπόργκς 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Σαβεντάλενς 2
  • Γκάουτιχοντ
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:1
    Τινταχόλμ
  • Λιντκόπινγκς
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:1
    Νορβαρμλάντ
  • Αλμεμπόντα-Λίννεριντ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Χάσλεχολμ
  • Ράπε 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Μπέργκα 2
  • ΟΣΤΕΡΛΕΝ ΦΦ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Μπρομόλα 1
  • Χάσλεχολμς 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Χούσκβαρνα 2
  • Ουλαρέντς
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Ολίμπικ
  • Ονσάλα 1
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 8:2
    Εσλόβς 2
  • Τάμπι 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Λίντινγκο 3
  • Σίριους
    • TΕΛ: 9:0
    Γκέλφε
  • Μάιτλαντ
    • TΕΛ: 2:1
    Έντεγορθ
  • Λάμπτον Τζάφας 1
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:1
    Γουέστον Γουόρκερς 2
  • Λέικ Μακάρι Σίτι
    • TΕΛ: 2:1
    Αντάμστοουν Ρόζεμπουντ
  • 20 Απριλίου 2019
    Χάμιλτον Ολίμπικ 1 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Νιουκάστλ Τζετς 1
  • 19 Απριλίου 2019
    Ντιναμό Μόσχας 4
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 3:1
    Κρίλια Σοβέτοφ 4
  • Κρασνοντάρ 1 5
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Ζενίτ 1 6
  • Ορένμπουργκ Νέοι 1 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Ροστόφ 1 2
  • Ούφα 2
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 1:6
    Άρσεναλ Τούλα 1
  • Λοκομοτίβ Μόσχας 4 8
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    ΤΣΣΚΑ Μόσχας 3
  • Σπάρτακ Μόσχας
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Κρασνοντάρ 3
  • ΠΕΚ ΤΖΒΟΛΕ ΛΑΝΤΙΕΣ
    • TΕΛ: 3:3
    Άντο Ντεν Χάαγκ
  • ΕΪΝΤΧΟΦΕΝ
    • TΕΛ: 0:1
    ΑΓΙΑΞ
  • Αλκμάρ
    • TΕΛ: 0:2
    Εξσελσιόρ/Μπαρεντρέχτ
  • ΣΚ ΧΕΡΕΝΦΕΪΝ
    • TΕΛ: 12:0
    Αχιλέας
  • TIANJIN FC 2 6
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Σαγκάη 3 3
  • Γκουανζού Εβεργκράντε 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Σαντόνγκ Λουνέγκ 2
  • Σπάρτακς 1 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Βαλμίερα 6
  • Λιεπάγα 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:3
    Ντόγκαβπιλς 4
  • Γιελγκάβα 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Μέτα 1
  • Ορλάντο Β'
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:2
    FORWARD MADISON FC
  • 20 Απριλίου 2019
    Σανγκόν Σίτι
    • TΕΛ: 1:1
    Γκιεονγκτζού Κορέα Χίντρ.
  • Σεονάν Σίτι
    • TΕΛ: 0:2
    Γκιμχάε Σίτι
  • Μπουσάν Τρανσπορτάτιον
    • TΕΛ: 1:1
    Γκανεζούνγκ Σίτι
  • Κοράιλ
    • TΕΛ: 1:2
    Μόκπο Σίτι
  • Ναγκάνο Παρσέιρο
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 2:3
    Νίππον
  • Ινάκ Λεονέσα
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Κουνόιτσι
  • 19 Απριλίου 2019
    Τζεφ Γιουν.
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Βεγκάλτα
  • Νέμαν Γκρότνο 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Βίτεμπσκ
  • Καβασάκι
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Σόναν 1
  • Χιροσίμα 1 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Τόκυο 3
  • 20 Απριλίου 2019
    Χοκάιντο Κονσαντόλε Σαπό.
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 3:0
    Γιοκοχάμα Μαρίνος
  • Ουράβα 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Βισσέλ Κόμπε 2
  • Ματσουμότο Γιαμάγκα 1 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Τόσου 7
  • Ναγκόγια 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Γιούμπιλο Ιβάτα 1 3
  • Κασίμα Άντλερς
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σεντάι 1
  • Σιμίζου 1 7
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Τσερέζο Οσάκα 6
  • Τόκυο Bέρντι 1 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Nιϊγκάτα 4
  • Βεντφορέτ Κόφου 1 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Κυότο Σάνγκα 1 3
  • 19 Απριλίου 2019
    Ντα Νάνγκ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Σονγκ Λαμ Νγχε Αν 4
  • Λόκο Βλταβίν 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    • ΠΕΝ: 6:5
    Κραλούβ 1
  • Ραντότιν 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σλόβαν Βελβάρι 1
  • Σοκόλ Ζιβανίσε
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:4
    Ντομπροβίσε 1
  • Λιτομέρικο 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Καρόβι Βάρι 1 6
  • Τζισκρά Ούστι Ναντ Ορλίσ. 1
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 3:0
    Τζίσκρα Ντομαζλίσε 2
  • Στεχόβιτσε 1 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σοκόλ Μπροζάνι 3
  • Παναβέζις 3 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Σουντούβα 3 12
  • Ζαλγκίρις Βίλνιους 3 1
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 3:1
    Ζαλγκίρις Κάουνας 6 1
  • Μίντλεσμπρο
    • TΕΛ: 2:2
    Στόουκ
  • Κιζιλκούμ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Κοκάντ 1912 1
  • Τισχρέν 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Αλ-ματζντ 3
  • Al-karamah Sc 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Χούτεν 1
  • Αλ-ιττιχάντ Αλεππό 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Αλ-γουαχντά
  • Τούμπιζε 1 4 6
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Οούντ-Χέβερλι 2 4
  • Άστα Πλοιέστι 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 3
  • Χέρμανσταντ 2 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Βολουντάρι 1 6
  • Φεροβιάρια 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Σάντος 3
  • Τράκτορ Σάζι Ταμπρίζ 2 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Πέικαν 4 3
  • Παρς Τζονούμπι
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:2
    Σεπινρούντ Ράσχτ
  • Νασσάτζι Μαζανταράν
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Παντιντέχ Χορασάν
  • Φολάντ Κχουζέστα 2 6
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:4
    Σανάτ Ναφτ Αμπάνταν 2 3
  • Γιουχάν Σανγκουέν
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Χανγκζχού Γιουγούε Κουιτ.
  • Σταντάρ Λιέγης 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Γκενκ 2
  • Οντένσε 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:2
    Νορτζέλαντ 3 5
  • Ράντερς 1 6
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Χόμπρο 2 5
  • Γιάμπλονετς 1
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:0
    Πρίμπραμ 2
  • Ντούκλα Πραχά 1
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:1
    Τέπλις 1
  • FC Χέγκελμαν Λιτάουεν Κά. 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Νταινάβα Αλύτους 2
  • Μπόκα Τζούνιορς 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτ. 2
  • Νιούρι Σίτι 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    Γκλεντοράν 1
  • Ντουνάβ 3 8
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Λοκομοτίβ Πλόβντιβ 1 2
  • Σεμπτέμβρι Σόφια 2 3
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 3:2
    Σλάβια Σόφια 4 4
  • Μινσκ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    FK Dnyapro Mogilev 3
  • Κεμάτεν 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Ουνιόν Ίνσμπουργκ 1 1
  • Νότια Μελβούρνη 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Εσσεντόν Ρόγιαλς 2
  • 20 Απριλίου 2019
    Μπούλεν Λάιονς 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 6:0
    Σανντάουν Λάιονς 4
  • 19 Απριλίου 2019
    Τάρτου Γουέλκο 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 6:0
    Κόχτλα Τζάρβε 2
  • Νάρβα Τρανς
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:0
    Ποχτζά-ταλλινά Βόλτα 2
  • Πιράζα Ταλίν 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Ταλλίνα Φλόρα 4
  • Ιντερνασιοναλ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Σολεδάδ 5
  • Κουμπανόσκα
    • TΕΛ: 1:0
    Ζβέζντα-2005 Περμ
  • Δανία
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Γαλλία
  • Πορτογαλία 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:1
    Μεξικό 2
  • Σλόβαν Χαβλικούβ Μπρόντ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:4
    Τατράν Ζντίρετς Ναντ Ντο. 2
  • Τατράν Μπρνο Μοχούνιτσε 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 6:1
    Κρουμβίρ 3
  • Αριτμά Πράγας
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Τασχόφ 2
  • Αντμιρά Πράγας
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:1
    Σπάρτακ Σόμπεσλαβ 2
  • FK Bystrice Pod Hostynem. 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    • ΠΕΝ: 3:5
    Σοκόλ Προβοντόβ 2
  • Πετρίν Πλζεν
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:2
    Horni Briza
  • Λουχακόβιτσε 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Sk Borsice 3
  • Stara Role 1 4
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    H Slavkov 1
  • Ζεμούν Βελιγραδίου 3 9
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Σουμπότιτσα 2 2
  • Μπάνφιλντ 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Εστουδιάντες 3
  • Ουρακάν 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    • ΠΕΝ: 3:4
    Σαν Λορέντζο 3
  • Ουνγκάρια
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:1
    Φερενκβαρόσι
  • Fc Frantiskovy Lazne 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:1
    Fk Nova Role 1
  • Καουκάμπ Αθλέτικ Κλαμπ ο. 1 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Ολιμπίκ Κχούριμπγκα 3
  • Ριμάβσκα Σόμποτα
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Ζελεζιάρνε Ποντμπρεζόβα 3
  • Τορπέντο Μινσκ Ριζέρβ 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:3
    Ντιναμό Μινσκ Ριζέρβ 1
  • Αλ Ιττιχάντ Αλ Σακάνταρι 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Μισρ Λελ Μακάσα 1 8
  • Γκούνα 4 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ταλαέα Ελ Τζαΐς 4 4
  • Ελ Ντακλίε 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Σμούχα 1
  • Ελ-Εντάγκ Ελ-Αρμπί 4
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:2
    Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ 3
  • Μπααλάμα
    • TΕΛ: 0:0
    • AP: 2:4
    Αλ Ακάμπα
  • Αλ Τζαζίρα Αμμάν
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    ΑΛ ΑΧΛΙ ΤΖΟΡΤΝΑΝ
  • Αλ-Γιαρμούκ 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    ΑΛ ΓΟΥΧΝΤΑΤ 2
  • Λοκομοτίβα Ντεβίνσκα 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    FK Σλόβαν Ιβάνκα Πρι Ντο. 1
  • Ροβίνκα
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    FO SK Λοζόρνο 2
  • 20 Απριλίου 2019
    Φλορεάτ Αθένα 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Κοκμπέρν Σίτι 2
  • 19 Απριλίου 2019
    Τέσιν 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Όντρα Πετρκόβις 2
  • Γιουνιβερσιντάτ Ντε Κατό. 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Γκουαγιακουίλ Σίτι Ριζέρ. 2
  • Σαστρί 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Ίντιαν Νασιονάλ 1
  • Ταρούν Σανγκχά 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Γιάνγκμαν 2
  • Λάμπτον Τζάφας
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Γουέστον Γόρκερς
  • Χάμιλτον Ολύμπικ 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:3
    Νιουκάστλ Τζετς 1
  • Ουρακάν (ρεζ.) 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Αλντόσιβι (ρεζ.) 1
  • Ρασίνγκ Κλαμπ (ρεζ.) 1
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 3:2
    Σαν Μάρτιν Ντε Τουκουμάν. 1
  • Εστουδιάντες (ρεζ.) 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Ντιφένσα (ρεζ.) 1
  • Ροζάριο Σεντράλ (ρεζ.) 1 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Τίγκρε (ρεζ.) 2 3
  • Λανούς (ρεζ.) 2 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ατλέντικο Τουκουμάν Ριζέ. 3
  • Ρίβερ Πλέιτ 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:1
    Σαν Μάρτιν ντε Σαν Χουάν. 2
  • Αργεντίνος (ρεζ.) 1 5
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 3:2
    Κολόν (ρεζ.) 2
  • Γοδόι (ρεζ.) 2
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:5
    Πατρονάτο (ρεζ.) 1
  • Μπελγκράνο (ρεζ.) 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Χιμνάσια (ρεζ.) 5
  • Τουζ Χεϊλιγκενκρουζ 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Φραουένταλ 4
  • Μποαβίστα 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μποταφόγκο 2
  • Φλαμένγκο 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Αμέρικα 1
  • Μπανγκού 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Macae Esporte 2
  • Σχαμπάμπ Αλ Αμάρι 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Θαγκάφι Τουλκάρεμ
  • Σαμπάμπ Αλ-Νταχίρια
    • TΕΛ: 3:4
    Σχαμπάμπ Αλσάμου
  • Ολυμπιακός Λευκωσίας 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Ασιλ Λύσης 3
  • Θόι Λακαταμίας 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Άρης Λεμεσού 4
  • Ντιναμό Κιέβου
    • HΜ: 4:0
    • TΕΛ: 5:0
    Βορσκλά Πολταβά
  • ΦΟΡΕΣΤ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:2
    CIRCUIT CITY FC 3
  • Μπίλντκον
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    ΓΚΡΕΕΝ ΙΓΚΛΣ 1
  • Γιαντάχ
    • TΕΛ: 0:0
    TELONE FC
  • Μπουλαουάο Τσιέφς
    • TΕΛ: 0:1
    Καριμπά
  • Νγκεζί Πλάτινουμ
    • TΕΛ: 1:0
    Τσίκεν Ιν
  • Tρε Φιόρι 1 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Φολγκόρε Φαλκιάνο Κάλσιο. 3